+420 739 156 639
info@hartmannpetr.cz

Profil

Já...

…mladý sportovně založený člověk, věnující se lezení, potápění a jeskyním.Tak bych se ve zkratce popsal. Lezení je pro mě životní styl, kterému se věnuji více jak 14 let. Prošel jsem si od základů lezení i malých závodů na naší malé stěně až po ty největší jako mistrovství světa. Závodění pro mě časem začalo být na druhé koleji a začal ve mně převládat cit pro přírodu a její skalní oblasti, to postupně propuklo až v horské lezení. A do toho všeho ještě přišlo potápění od lomů a přehrad až k potápění do větších hloubek v moři, nazývané jako technické potápění. Mezitím se dostávám i k jeskyňařině v Javořicských jeskynních s nádhernou výzdobou. U speleologie opět používám horolezecké techniky. V poslední době se snažím cestovat a podařilo se mi navštívit pár zemí jako Egypt, Sardinii nebo expedičně Omán.

Já a lezení

Kurzům se věnuji necelý rok. Mám zkušenosti s lezením na laně, boulderingu, bigwallu i stěn. Čas od času jsem zaskočil na dětském lezeckém kroužku. Hodně času věnuji i naší stěně v Poličce, kde pravidelně s dalšími spolulezci stavíme nové cesty, nebo vylepšujeme ty staré. Dále jsem vypomáhal při přejišťování některých skal v ČR a tak vznikli i nějaké prvovýstupy.

Já a webovky s grafikou

Koníček, který se mi stal prací. Ze začátku samouk, až do dnešní doby, pracující na programech Adobe. Vytvářím různé projekty v různých odvětví od stavebnictví až po sport. Okrajově se dostávám až do základu marketingu.

Já a výškovky

Výškovým prácím se věnuji okrajově. Spíše šlo o opravy střech, bourání, montování elektroniky na stožárech nebo nátěry vodojemů. Vše dělám za použití horolezecké techniky.

 

Já a cestování

Cestuji párkrát do roka. Nejsem cestovatel v pravém slova smyslu. Většinou když někam jedu snažím se vymyslet nejrůznější aktivity, které by se, tam někde v dálce, dali dělat.  Například Egypt kvůli potápění, nebo Omán kvůli lezení. Nejezdím po památkách, spíše po přírodních krásách naší planety, samozřejmě sem tam nějaká památka nebo zajímavost mě nemine.