+420 739 156 639
info@hartmannpetr.cz

Profil

Já...

…mladý sportovně založený člověk, věnující se lezení, potápění a jeskyním.Tak bych se ve zkratce popsal. Lezení je pro mě životní styl, kterému se věnuji více jak 14 let. Prošel jsem si od základů lezení i malých závodů na naší malé stěně až po ty největší jako mistrovství světa. Závodění pro mě časem začalo být na druhé koleji a začal ve mně převládat cit pro přírodu a její skalní oblasti, to postupně propuklo až v horské lezení. A do toho všeho ještě přišlo potápění od lomů a přehrad až k potápění do větších hloubek v moři, nazývané jako technické potápění. Mezitím se dostávám i k jeskyňařině v Javořicských jeskynních s nádhernou výzdobou. U speleologie opět používám horolezecké techniky. V poslední době se snažím cestovat a podařilo se mi navštívit pár zemí jako Egypt, Sardinii nebo expedičně Omán.

Já a lezení

Kurzům se věnuji necelý rok. Mám zkušenosti s lezením na laně, boulderingu, bigwallu i stěn. Čas od času jsem zaskočil na dětském lezeckém kroužku. Hodně času věnuji i naší stěně v Poličce, kde pravidelně s dalšími spolulezci stavíme nové cesty, nebo vylepšujeme ty staré. Dále jsem vypomáhal při přejišťování některých skal v ČR a tak vznikli i nějaké prvovýstupy.

Já a webovky s grafikou

Koníček, který se mi stal prací. Ze začátku samouk, až do dnešní doby, pracující na programech Adobe. Vytvářím různé projekty v různých odvětví od stavebnictví až po sport. Okrajově se dostávám až do základu marketingu.

Já a výškovky

Výškovým prácím se věnuji okrajově. Spíše šlo o opravy střech, bourání, montování elektroniky na stožárech nebo nátěry vodojemů. Vše dělám za použití horolezecké techniky.

 

Já a cestování

Cestuji párkrát do roka. Nejsem cestovatel v pravém slova smyslu. Většinou když někam jedu snažím se vymyslet nejrůznější aktivity, které by se, tam někde v dálce, dali dělat.  Například Egypt kvůli potápění, nebo Omán kvůli lezení. Nejezdím po památkách, spíše po přírodních krásách naší planety, samozřejmě sem tam nějaká památka nebo zajímavost mě nemine.

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat