+420 739 156 639
info@hartmannpetr.cz

Webové stránky a Grafika

Webové stránky a SEO

Webové stránky vytvářím tak, aby klient byl spokojen a aby zákazníci web našli a něco koupili či zjistili. Projekty jsou promyšlené a k tvorbě předchází přípravy a náčrty na papíře. Plusy a mínusy, výhody a nevýhody, co se bude líbit, co ne. To je vše o jednání s klienty a jejich zkušenostmi z jejich bussinesu. Pokud Vás zajímá více, podívejte se dolů na mé reference. 

 

Průběh

Projekt zpravidla začíná sednutím si u kávy a klientovou představou.  Pokud jsme podobně naladěni můžeme v projektu pokračovat další schůzkou, kde si představíme rozdělení webu ( strom, stránky, podstránky, aplikace atd.) a další doplňující informace o doméně, hostingu. Další úkolem pro mě je připravit strukturu a šablonu s redakčním systémem. Nejraději používám WordPress (mám svou upravenou mutaci), protože při předání projektu klientovi, si jej může už ovládat sám. V tuto chvíli klient musí zajistit obsah webu
(články, obrázky). Pokud jej nemá můžu něco nafotit či nakreslit, napsat. Další etapou je plnění webu, kdy se naplní tak, aby byl připraven do provozu. Nadále se web testuje, upravují se chyby, respektive "ladí se". Po otestování funkčnosti celého webu a otestování přistupujeme k předaní projektu. Zde si klient může vybrat jestli chce web sám obstarávat nebo to nechá na mě za cenu uvedenou v ceníku níže ( týká se jen domluvený parametrů jako administrace, aktualizace, zabezpečení, záloha atd.) V tuto chvíli web běží na plné obrátky. Projekt lze v budoucnu upravovat dle ceníku níže.  Dále se nabízí možnost SEO optimalizace, která probíhá buď při realizaci stránek nebo poté. Zpravidla dělém, SEO pouze pro stránky mnou vytvořené, avšak za určitých okolností jdou udělat výjimky. Seo optimalizace se týká vyhledávání ve vyhledávačích a jejich zařazení do popředí katalogů. Můj úkol bude do všech katalogů vaší stránku zaregistrovat. Dále doplnit sitemap na váš web, upravit další věci a následně copywriting vašich článků a stránek. Poté zpětná vazba z různých měřičů návštěstností, Google Analytics atd. Takové řešení leckdy trvá měsíce i roky.

Reference

mojevysivka.eu

Web www.mojevysivka.eu vytvoří na zakázku marketingového oddělení textilní firmy Svitav sídlící v městě Svitavy. Web byl ušitý na míru pro předvedení a hlavně oslovení zákazníků pro nově koupený moderní vyšívací linku. Firma Svitap a její podniková prodejna Mozaika vyšivají kvalitní, precizní ale přece i levné výšivky na cokoliv si vzpomenete. Můžete si vybrat i ze sortimentu Mozaiky. Web má responzivní design pro telefony i tablety a také využívá nejmodernější aplikace pro seo a další.

stenapolicka.cz

Web www.stenapolicka.cz byl vytvořen k projektu obnovy stěny v Poličce. Na webu byli vytvořen formulář pro budoucí zákazníku lezeckých kurzů, byl naimplementováno facebook okno. Celý web je responsivní a plně zobrazatelný na telefonech. Na webu je i blog s novinkami ze stěny.Jsou zde informace o vstupném a otevírací doby. S webovou stránkou byl vytvořen i facebook page

potapeni-policka.cz

Projekt www.potapeni-policka.cz je jeden z mála projektu pro sportovní odvětví. Web je připraven jako blog s doplňujícími informacemi o organizaci, dále fotogalerii , kalendář a bazar.  Je připraven dodávat informace pro členy i nečleny klubu. 

zach-betonovepodlahy.cz

Webová stránka www.zach-betonovepodlahy.cz připraven pro malou firmu ve stavebnictví. Firma provádí betonové, anhydritové a epoxidové podlahy. Web je s formulářem a seo optimalizací, která přináší výsledky. Na webu najdete i reference firmy.

betonovecerpani.cz

www.betonovecerpani.cz je další sesterský web firmy Zach - betonové podlahy. Jde o pronájem čerpací pump. Web je jednoduchý a přehledný, je tvořen tak aby zákazník našel informace co hledá co nejjednodušeji, i zde je použita seo optimalizace. Web je responzivní. 

kamenictvipolicka.cz

Projekt www.kamenictvipolicka.cz je vytvořen pro soukromníka. Je málo rozpočtový. Pro web bylo vytvořeno logo, nafoceny fotky produktů a lehké seo. Byl také vytvořen facebook page. Soukromník se zabývá kamenictvím a betonovými výrobky.

kartonazk.cz

První moje realizace která funguje dodnes je www.kartonazk.cz. Web má svou subdoménu a je tam rozdělen na dva subjekty. Tím jsou kartonážní stroje a kartonové krabice. Web proto má dvojí administraci nezávisle na sobě jdoucí. Projekt byl jeden ze spíše déle trvající díky technickým problémům podvojího webu a nezkušenostmi v začátcích.

estavela.cz

Organizace ZO ČSS Estavela 7-09 a její stránka www.estavela.cz je zatím nedokončený projekt. Web obsahuje intranet s velkou databázi interních článků. Dále veřejný kalendář nebo tým. V budoucnu chceme s členy doplnit 3D mapu jeskyni, což je malý oříšek, který snad brzy rozlousknu.

*Dokumenty jsou uloženy v pdf, pro otevření použijte jakýkoliv internetový prohlížeč nebo PDF reader.

Grafika

Provádím i grafické práce pro webové stránky nebo na další účely. Vytvořím vám vizitku, plakát, reklamní letáky, fotomontáže, koláže, grafická loga s manuálem, hlavičkový papír, corporate identity s manuálem. Zařídím tisk dokumentů, obrazů, potisk aut a mnoho další. Pro více informací mě kontaktujte.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat